O mnie

Zajmuję się projektowaniem oraz szyciem strojów startowych do gimnastyki artystycznej. Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie. Staram się jak najlepiej doradzić styl stroju, kolory oraz dodatki. Każdy strój jest unikalny i niepowtarzalny. Inspiruję się modą panującą na największych międzynarodowych imprezach gimnastycznych oraz trendami z najnowszych wybiegów mody.

Szycie i projektowanie strojów gimnastycznych zrodziło się z mojej wielkiej pasji do szycia. Już jako dziecko próbowałam swoich sił szyjąc na dziecięcej maszynie ręcznej. Kiedy dostałam pierwszą prawdziwą maszynę do szycia mogłam w końcu zrealizować moje pomysły. Szyłam przede wszystkim ubrania dla siebie i córki, ale również dodatki i zabawki, które wymagały precyzji i dokładności.

Jednak dopiero szycie strojów do gimnastyki artystycznej pozwoliło mi się całkowicie spełnić. Uwielbiam cały proces tworzenia. Każdy etap jest dla mnie wyjątkowym elementem całości. Dużo satysfakcji sprawia mi drobiazgowa praca przy malowaniu tkaniny i ozdabianiu jej tysiącami kryształków. Wszystko po to aby na końcu zobaczyć uśmiech na twarzy gimnastyczki kiedy przymierza  finalny strój. Ten uśmiech jest bezcenny.

Zapraszam do obejrzenia moich prac i zapoznania się z ofertą.

podpis