Troszeczkę z opóźnieniem pokazuję strój, który szyłam dla Basi z Kalisza. Było wiele dyskusji na temat kolorów, odcieni, kamieni i spódniczki, ale ostatecznie doszłyśmy z Mamą Basi do porozumienia i efekt ostateczny gimnastyczce bardzo się spodobał, z czego jestem bardzo zadowolona. Bo to jest dla mnie najważniejsze, żeby gimnastyczka zakładając mój strój czuła się w nim dobrze i żeby uśmiech pojawił się na jej twarzy 🙂 Wtedy projekt uznaję za ukończony.

Strój miał być tęczowy. Materiału z takimi przejściami kolorów bym nie dostała w żadnym sklepie więc pozostało mi malowanie białego materiału 🙂 Było to małe wyzwanie zwłaszcza, że dopiero co kupiliśmy drugiego kota, który był wszystkim zaciekawiony i we wszystkim chciał pomagać 😀 Całość ozdobiłam w większości srebrnymi opalizującymi kryształkami, jedynie czarny materiał obsypałam dodatkowo czarnymi kamyczkami żeby uzyskać większą głębię kolorów.

Na koniec, jak zawsze, zapraszam do obejrzenia poniższej galerii zdjęć 🙂

Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy Strój startowy

2 komentarze

    • Anna Kamińska Odpowiedz

      Witam serdecznie. Koszt takiego stroju szytego na miarę to ok 1200 zł. Wszystko zależy od ostatecznej ilości kryształków.

Zostaw komentarz